فهرست مطالب:

 

 

جستجوي كتاب:

در بالاي صفحه اصلي سايت مي‌توانيد بر اساس موارد زير اقدام به جستجوي كالاي مورد نظر خود نماييد

عنوان کتاب

نویسنده و مترجم

ناشر

شابک

با انتخاب مورد جستجو از منوی مربوطه و وارد نمودن عبارت مورد جستجو مي‌توانيد بر روي دكمه «جستجو» كليك نماييد تا كالاهايي كه جستجو مي‌شوند را مشاهده نماييد.

بطور مثال عبارت «دارو» را به عنوان نام كتاب مورد جستجو قرار داديم، كه چند كالا براي ما فراخواني شد. حال براي اطلاع از مشخصات بيشتر كتاب‌ها مي‌توانيم بر روي گزينه «توضيحات» كليك نماييم . با اينكار اطلاعات تكميلي آن كالا نمايش داده می شود.

در این قسمت می توانید کتاب را به سبد کالای خود اضافه کنید . همچنین در این صفحه می توانید توضیحاتی درباره کتاب و نظراتی از کاربران را بخوانید .

در صورتي كه خواستار جستجو بر اساس موارد بيشتري هستيد مي‌توانيد از صفحه اصلي بر روي دكمه «جستجوي پيشرفته» كليك نماييد. با این کار به صفحه جستجوی پیشرفته منتقل می شوید .

در اين قسمت مي‌توانيد بصورت تركيبي به جستجو بپردازيد .

براي نمونه ما در قسمت نام نویسنده «پناهنده» و در قسمت انتشارات «نوردانش» را وارد نموديم و بر روي دكمه جستجو كليك كرده‌ايم نتيجه زير حاصل شد .

همانطور كه در تصویر بالا می بینید ، شما مي‌توانيد نتيجه جستجو را با استفاده از علامت Excel به فايل Excel منتقل نموده و در كامپيوتر خود ذخيره نماييد.

در زمان جستجو توجه نماييد كه در قسمت‌هاي نويسنده و مترجم از درج عباراتی مثل آقا، خانم، استاد، دكتر، مهندس و ... خودداري نماييد.

 

ثبت نام در سايت و ورود به صفحه شخصي:

انتشارات آثار سبحان در راستاي ارائه سرويس‌هاي بهتر به اعضاي محترم، در سايت انتشارات آثار سبحان به هر يك از اعضا صفحه شخصي اختصاص داده است كه اعضا مي‌توانند جهت استفاده ار حداكثر سرويس‌هاي موجود در سايت از آن بهره ببرند.

برای ثبت نام در سایت می توانید از قسمت کنار سمت راست سایت بر روی منوی عضویت کلیک کنید .

شما با ثبت موارد نمايش داده شده در اين صفحه، نام خود را در اعضاي سايت انتشارات آثارسبحان ثبت نموده و در آيندنزديك مي‌توانيد از سرويس‌هاي ذكر شده استفاده نماييد.

در قسمت «نام كاربري» و «كلمه عبور» عباراتي را وارد نماييد كه مطمئن هستيد فراموششان نخواهيد كرد زيرا همواره براي ورود به صفحه شخصيتان به اين دو عبارت نياز خواهيد داشت.

براي انتخاب «نام كاربري» و «كلمه عبور» مي‌توانيد از تركيب عدد و حروف نيز استفاده نماييد.

در تكميل اين اطلاعات دقت لازم را بکار برید و قبل از تاييد اطلاعات از صحت موارد درج شده مطمئن شويد.

قابل ذكر است تكميل مواردي كه داراي ستاره قرمز رنگ است الزامي مي‌باشد.

توضيح قسمت‌هاي مختلف ثبت نام:

اگر به هر دليلي ثبت نام شما با موفقيت انجام نشود مجددا به صفحه ثبت نام باز مي گرديد و با پيغام مناسبي روبرو خواهيد شد.

دقت فرماييد كه از اين پس اطلاعيه‌هاي انتشارات از طريق ايميل به شما خواهد رسيد لذا در وارد نمودن آدرس ايميل خود دقت فرماييد.

پس از ثبت نام موفق در سايت، ايميلي از طرف مديريت سایت ، به آدرس ايميلي كه در زمان ثبت نام وارد نموديد ارسال خواهد شد.

تبريك مي‌گوييم، شما به اعضاي سايت انتشارات آثار سبحان پيوستيد. به شما خوش آمد مي‌گوييم.

اگر به تازگي در سايت ثبت نام كرده‌ايد و يا قبلاً اينكار را انجام داده‌‌ايد مي‌توانيد در صفحه اصلي وارد صفحه شخصي خود شويد.

براي ورود به صفحه شخصيتان مي‌بايست نام كاربري و كلمه عبوري كه در زمان ثبت نام وارد نموديد را در قسمت هاي مشخص شده وارد نماييد.

با وارد نمودن نام كاربري و كلمه عبور در قسمت مربوطه وارد صفحه شخصي خود در سايت خواهيد شد.

کاربران در این قسمت می توانندبا انتخاب گزينه «نمايش فاكتورها» فاكتورهاي خود را مشاهده نمايندو سفارش خود را پیگیری کرده و ببینند کدام مرحله از سفارششان در حال انجام است .

ابطال: سفارش شما از طرف مدير سايت باطل شده است.

برگشت: فاكتور شما مرجوع شده است. (كمبود موجودي و یا ...)

باز پرداخت: مبلغ به حساب شما برگشت داده شده است.

همچنين مي‌توانيد از وضعيت كالاهاي خريداري شده خود مطلع شوید. در اين صفحه «شماره فاكتور» و «رسيد ديجيتالي بانك» نیز قابل مشاهده خواهد بود.

با انتخاب گزينه «نمايش فاكتور»  می توانید فاكتورهاي خود را مشاهده نماييد.

با استفاده از گزينه «سبد خريد» مي‌توانيد كالاهايي را كه قبلاً در سايت انتخاب نموده‌ايد ولي تابحال اقدام به خريد آنها نكرده‌ايد را مشاهده نماييد و در صورت تمایل به خرید آن ها اقدام کنید .

با استفاده از ستون «ويرايش تعداد» و انتخاب گزينه «+» و «-» مي‌توانيد تعداد كالاي مورد نظرتان را افزوده و يا كاهش دهيد.

با استفاده از گزينه موجود در ستون «حذف» مي‌توانيد اقدام به حذف كالاي مورد نظر از سبد خريدتان نماييد.

اگر در ليست‌تان كالاهايي وجود دارد كه فعلاً قصد خريد آنها را نداريد، مي‌توانيد با استفاده از ستون «انتخاب براي خريد» آنها را علامت نزنيد.

پس از ويرايش سبد خريد مي‌توانيد جهت نهايي كردن خريد از گزينه «خريد اقلام انتخاب شده» (واقع در زير ليست كالاها) استفاده نماييد. با اينكار وارد ويزارد خريد خواهيد شد.

درصورتيكه كالاهاي درخواستي شما درست انتخاب نشده است، با استفاده از گزينه "بازگشت"به سبد خريد باز خواهيد گشت و در غير اينصورت مي‌توانيد با گزنيه «ادامه خريد» فرايند خريد را ادامه دهيد.

 

درصورتيكه اطلاعات شخصي شما درست درج نشده است، با استفاده از گزينه "ويرايش مشخصات" اقدام به ويرايش كنيد و در غير اينصورت مي‌توانيد با گزنيه "ادامه خريد" فرايند خريد را ادامه دهيد.

 

در اين بخش مي‌توانيد نحوه ارسال كتاب‌هايتان را انتخاب نماييد. (با انتخاب هر يك از گزينه‌ها هزينه مورد نظر به مبلغ فاكتور افزوده خواهد شد كه در مرحله بعد قابل رويت خواهد بود.)

 

بعد از مشاهده مبلغ نهايي فاكتور مي‌توانيد با استفاده از گزنيه «ادامه خريد» فرايند خريد را ادامه دهيد .

 

در اين مرحله مي‌توانيد بانكي را که مي‌خواهيد پرداخت را توسط آن انجام دهيد را انتخاب نماييد. (قابل ذكر است اين انتخاب ارتباطي با كارت بانك شما ندارد، شما با استفاده از تمامي كارت‌ بانك‌هاي عضو شتاب مي‌توانيد اقدام به پرداخت فاكتور خود نماييد.)

با انتخاب بانك مورد نظر و انتخاب دكمه "ادامه خريد" به سايت بانك مورد نظر منتقل خواهيد شد كه مي‌بايست در آن اطلاعات كارت خود را وارد نماييد.

توجه داشته باشيد كه در زمان وارد نمودن عبارت موجود در كادر مي‌بايست به حروف بزرگ و كوچك توجه نماييد. پس از وارد نمودن اطلاعات برای ادامه کار باید دكمه "تاييد" را انتخاب نماييد.

 

پس از تاييد نمودن صفحه تایید نمايش داده خواهد شد و با تایید مبلغ و نام فروشگاه اینترتی مذکور شاید پيغامي همانند شكل زير نمايش داده شود كه مي‌بايست دكمه «Continue» را انتخاب نماييد .

 

در انتها به سايت باز گشته و سايت به شما كد خريدتان را نمايش مي‌دهد. (رسيد ديجيتالي بانك)

 

از توجه شما به اين راهنما متشكريم امیدواریم خرید آسان و لذت بخشی داشته باشید.